| Product Name | Gigabit 8 Port Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| OEM | Accpet |
| Installation | Din-rail |
| Product Name | Industrial Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| Console Port | One RJ45 Port |
| Managed | SNMP, Web, Ring Ect |
| Product Color | Black |
| Power Connector | Green Terminal |
| Product Name | 4 Port Gigabit Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Material | Metal |
| Weight | 0.2kg |
| Dimension | 27*123*85mm |
| Voltage | DC5V 2A |
| Product Name | 8 Port Gigabit Manageable PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G |
| Ethernet | 8*10/100/1000Mbps |
| PoE Distance | 100-meter |
| Chip | Vitesse |
| Product Name | 12 Port Managed Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 12 To 52v DC Redundant Power |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Product Name | 16 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| POE Standard | 15W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | Managed Poe Gigabit Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Fiber Ports | 12 * SFP Fiber Ports |
| RJ45 Ports | 12* RJ45 Ports |
| Powe Adapter | Internal |
| Product Name | Mini Rugged Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Port | 3 |
| Weight | 350g Net Weight |
| Voltage | DC48V |
| POE Budget | 60W |
| Power Supply | DC 12-52V Dual Power Input |
|---|---|
| Product Name | Gigabit Optical Fiber Switch |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Installation | Din-rail |
| Product Name | 4 Port Fast Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Network | 4*10/100M Auto-sensing RJ45 |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Distance | 100-meter |