| Product Name | L2 Managed Industrial Network POE Switch |
|---|---|
| Network | POE, ERPS, STP, RSTP, SNMP |
| Input Voltage | DC48V |
| Consumption | 300W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Product Name | Gigabit Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| POE Power Supply Input Voltage | 48V (max 52V) |
| Product Name | Durable Gigabit Industrial Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Power Pin Assignment | 1/2+;3/6- |
| Shell | IP40 Protection Grade, Metal Shell |
| MAC Address Table | 8K |
| MTBF | 500000 Hours |
| Product Name | 5-Port Fast Ethernet Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Fiber` | 1*100M SFP Slot |
| Copper` | 4*10/100Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Power Input | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | Poe Switch 4 Port |
|---|---|
| POE | 15.4W/30W |
| POE Distance | 100m |
| Rate | Gigabit Ethernet |
| UTP Port | 2 |
| Product Name | Industrial Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| POE Standard | 15.4W/30W |
| Rate | Gigabit Ethernet |
| Fiber Port | SFP |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | 5 Port Poe Network Switch |
|---|---|
| RJ45 Ports | 4 |
| Shell | Metal Casing |
| Support PoE AT/AF | Yes |
| Communicati'o'nommunication Mode | Full-duplex & Half-duplex |
| Product Name | 8 Port PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G ST Port, SM/MM |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Budget | 240W=8*30W |
| Function | ERPS, PoE, QoS, SNMP, VLAN Etc. |
| Product Name | 16port POE Switch |
|---|---|
| Network Port | 8 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Fiber Port | 8 X 1000M SFP Fiber Ports |
| Console Port | 1 X RJ45 Ports |
| Working Temperature | -40℃ - +75℃ |
| Product Name | 4 Port Poe Switch |
|---|---|
| RJ45 Ports | 4 |
| SFP Ports | 4 |
| Mounting Method | Din Rail |
| Dimension | 158 X 114.8 X 60mm |