| Product Name | Poe Switch 5 Port |
|---|---|
| Material | Rugged Metal Casing |
| POE Standard | Poe Af/at(15.4W/30W) |
| Transmission Distance | Depends On SFP Modules |
| Storage Humidity | 10%~95%,non-condensing |
| Features | ERPS, QoS, VLAN, MAC Etc. |
|---|---|
| Product Name | 8 Port PoE Managed Fiber Switch |
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| Network | 4*10/100/1000M |
| PoE | 120W, Active PoE |
| Product Name | 8 Port Web Management Industrial PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Budget | 240W=8*30W |
| Function | PoE, MAC, VLAN, CLI, SNMP, Ring Etc. |
| Product Name | 8 Port POE Managed Switch |
|---|---|
| Speed | 1G/2.5G |
| Voltage | DC48V |
| POE Protocol | 802.3af, 802.3at |
| Management | Lite Layer 3 |
| Product Name | 5 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 24 Port Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Power | DC48V-52V Redundant Power |
| MAC Address Table Size | 8K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Safety Class | IP30 |
| Product Name | 5 Port Solar Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| OEM | Accept |
| Power Input | DC12-48V |
| Product Name | 10/100M Industrial Unmanaged POE Network Switch |
|---|---|
| Working Temperature | -40 ℃ ~ + 75 ℃ |
| Input Voltage | DC 48-52V |
| POE | Support POE AT/AF |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | 10/100 Mbps 4 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100Mbps |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Color | Black |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Product Name | Switch Poe 8 Port |
|---|---|
| Console Port | 1pc |
| Network Port | 4pcs |
| Fiber Port | 4pcs |
| Network Speed | 10/100/1000M |