| Product Name | 5 Port Network Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Managed Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Console | RS-232 (RJ-45) |
| Power Input | DC48V~DC57V |
| Mounting Method | Din Rail |
| Power Supply | DC 48V Redundant Power |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Surge Protection | ±6KV |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Product Name | 8 Port L2 Manageable PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Ethernet | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Budget | 240W |
| Power Supply | DC12-52V |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Product Name | Mini Optical Fiber Converter |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | 10/100Mbps Industrial POE Switch |
|---|---|
| Operating Temperature | -40 ℃ ~ + 75 ℃ |
| Color | Black |
| Mounted Way | Din-Rail Mounting |
| Material | Metal |
| Product Name | 5 Port Gigabit PoE Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps Auto-sensing |
| Function | PoE Af/at, Unmanaged |
| PoE Budget | 60W/120W, 240W Is Optional |
| Input Voltage | DC48-52V |
| Product Name | 10 Port Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Functions | Vlan, MAC, SNMP, Ring... |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Mounting | Din/Wall/Desktop |
| Product Name | Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| POE Budget | 60W |
| Weight | 0.35kg Per Piece |
| Safety Class | IP40 |
| Casing | Metal |
| Port | 6*Gigabit Lan Ethernet |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| Voltage | DC48V |
| Mounting | Din-rail Or Wall Mounting |