| Product Name | Managed Switch Supporting Poe |
|---|---|
| POE Port | 6 |
| Network Port | 6 |
| SFP Fiber Port | 4 |
| Transmission | Gigabit Ethernet |
| Product Name | 8 Port Poe Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Ethernet Port | 8 GJ45 Port |
| Shell | Corrugated Metal Shell |
| Product Name | Gigabit Managed POE Switch |
|---|---|
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| POE Ports | 4 Port Support Poe |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Surge Protection | ±6KV |
| Product Name | 2.5G Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| PoE Output Power | 30W/60W/90W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Poe Switch 6 Port |
|---|---|
| Ports | 6 X10/100M UTP RJ45 WITH PoE |
| POE Standard | POE 15.4W/30W |
| Working Temp | -40-75℃ |
| Support MDI/MDIX Auto-sensing | Yes |
| Product Name | PoE Function Industrial Network Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100M |
| SFP Ports | 4 |
| Rj45 Ports | 2 |
| Bandwidth | 40Gbps |
| Product Name | 14 Port Gigabit PoE Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 6*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Standard | PoE Af/at |
| PoE Distance | 100-meter |
| Model No. | IM-WP054GE |
|---|---|
| Port | 5x10/100/1000M UTP RJ45 |
| PoE Distancc | 100-meter |
| LEDs | Power, Network, PoE |
| Voltage | Dual DC48V Input |
| Product Name | Outdoor POE Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| OEM | Accept |
| Product Name | 5 Port Voltage Booster Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Supply | DC12/24/48V Dual Power Input |