| Product Name | Gigabit Waterproof Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Housing | Metal, IP40 Grade |
| Voltage | 24V |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Weight | 750g |
| Condition | Original New |
| Product Name | Industrial Ethernet Switch 5 Port |
|---|---|
| Ports | ≤ 8 |
| RJ45 Ports | 4 |
| Switch Capacity | 40G |
| Operating Temperature | -40~+75°C |
| Product Name | 10 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Uplinks |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Wiring | Mode A, 12+/36- |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Name | 5 Port Industrial POE Network Switch |
|---|---|
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Network Port | 4* RJ45 Ports |
| Fiber Port | 1* SFP Port |
| Operating Temperature | -40 ℃ ~ + 75 ℃ |
| Name | 10/100Mbps Poe Industrial Switch |
|---|---|
| Warranty Time | 3 Years |
| POE Standard | POE AT/AF |
| Mounting Method | Din-Rail Mounting |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Product Name | Managed Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Managed | Yes, L2 |
| Connector Type | SFP |
| Mac | 8K |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 75℃ |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 10 |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Operating Temperature | -40 ~ 85℃ |
| Product Name | Industrial Managed Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | 4KV |
| POE Ports | 8 |
| RJ45 Ports | 8 |
| Fiber Ports | 8 |
| Product Name | 4 Port 10/100/1000 Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Function | Unmanaged, Without PoE |
| Customization | Support |
| Chipset | Yes |
| Working Temperature | -40 ℃ To + 75 ℃ |