| Product Name | Gigabit Poe Switch 2 Fiber SFP To 8 UTP Port |
|---|---|
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| POE Standard | IEEE 802.3 Af/at |
| Material | Metal |
| Working Temperature | -40°~ 75°C |
| Product Name | Industrial Managed Switch |
|---|---|
| Manufacturer | OLYCOM |
| SFP Ports | 4 |
| Network Ports | 4 |
| Dimension | 158 X 114.8 X 60mm |
| Features | L2 Managed, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Industrial Managed 8 Port Gigabit Switch |
| Fiber Ports | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet Ports | 8*10/100/1000M RJ45 |
| Products Status | Stock |
| Product Name | 7 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Size | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Voltage | DC12V~52V |
| Product Type | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Rate | Full Gigabit Ethernet |
| Operating Temperature | -40 ~ 75℃ |
| Power Supply | 12V3A |
| Product Name | Managed Industrial Gigabit Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Safety Class | IP40 |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support... |
| Mounting Method | Din-rail Mounting |
| Product Name | 5 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps Copper Without PoE |
| Chip | Vitesse |
| Voltage | DC12V~52V |
| Product Name | Gigabit Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Management | Lite Layer 3 |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Fiber Speed | 100M/1000M/2500M |
| Copper Speed | 10/100/1000M |
| Product Name | 12 Port Rugged Ethernet Fiber Switch |
|---|---|
| Material | Metal |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Product Name | 8-Port Gigabit Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | ST Connector, SM/MM |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 75℃ |
| Input Voltage | DC12-52V |
| Function | L2 Managed, Non-PoE |