| Product Name | Fast Ethernet Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M SFP Slot |
| Copper | 2*10/100Mbps RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Product Name | 8 Port Industrial Managed Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Voltage | DC12V~52V |
| Product Name | Industrial Grade Ethernet Switch |
|---|---|
| Ports | One SFP Fiber + Fpur RJ45 |
| Working Temperature | -40°~ 75°C |
| Input Voltage | DC12V-52V |
| Protection Grade | IP40 |
| Product Name | Gigabit Industrial Poe Ethernet Switch |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Function | POE AT/AF |
| Input Voltage | DC48V-52V |
| Product Name | 5 Port Gigabit Industrial PoE Ethernet Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| PoE Budget | 60W/120W |
| Ports | 1*Uplink RJ45 Port+4 * Downlink RJ45 Ports With POE |
| Input Voltage | DC48-52V |
| Product Name | 48VDC DIN Rail Mounting Industrial Ethernet POE Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Gigabit POE |
| Operating Temperature | -40 ~ 85℃ |
| Input Power | 48-52VDC |
| Waterproof | IP40 |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Ethernet Ports | 8*10/100/1000M |
| Fiber Ports | 4*1G SFP Slots |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | Gigabit Ethernet Switch 8 Port |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Warranty | 3 Years |
| Rate | 10/100/1000M |
| Name | 2 SFP And 4 RJ45 Port Gigabit Unmanaged Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Warranty Time | 3 Years |
| POE Standard | POE AT/AF |
| Power Supply | 48-52VDC |
| Mounted Way | Din-Rail Mounting |
| Product Name | Gigabit Industrial Ethernet Switch 5 Port |
|---|---|
| Power Supply | DC12-52V Dual Power Input |
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |