| Product Name | 5 Port Industrial Poe Extender |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| PD Input | Port 5, 30W/60W/90W |
| Surge Protection | ±6KV |
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Product Name | 10G L3 Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Power | Maximum 38W |
| Power Output | 12V8A |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Indicator | PWR, SYS, SW, PoE/ACT, Link/ACT |
| Product Name | 5 Port Gigabit Poe Extender |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| PD Input | Port 5, 30W/60W/90W |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 12 Port Managed Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Input | 12 To 52v DC Redundant Power |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Product Name | Outdoor POE Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| OEM | Accept |
| Product Name | Gigabit Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Voltage | DC9V~DC52V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Weight | 0.75kg |
| Product Name | 5 Port Hardened Network Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged |
| Voltage | 12V, 24V |
| Size | 114*93*35mm |
| Product Name | 2.5G Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Supply Pin | 1/2 (V+),3/6 (V-); 4/5 (V+),7/8 (V-) |
| PoE Output Power | 30W/60W/90W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | M12 Industrial Switch |
|---|---|
| Network Ports | 8 X 10/100/1000M 8-Pin M12 Ports |
| Safety Class | IP67 |
| Power Input | DC12-52V Dual Power Input |
| Device Type | Managed |
| Product Name | 4 Port Managed Poe Switch |
|---|---|
| POE Standard | AF/AT |
| System Bandwidth | 40Gbps (non-traffic Jam) |
| Working Temp | -40°~ 85°C |
| Safety Class | IP40 |