| Product Name | 4 Port Managed Poe Switch |
|---|---|
| POE Standard | AF/AT |
| System Bandwidth | 40Gbps (non-traffic Jam) |
| Working Temp | -40°~ 85°C |
| Safety Class | IP40 |
| Power Supply | DC 48-52V |
|---|---|
| Working Temperature | -45~75℃ |
| Product Name | Industrial Poe Fiber Swtich |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Applciation | Traffic Control And Transportation |
| Product Name | 6 Port Gigabit Unmanaged Fiber Switch |
|---|---|
| OEM | Support |
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg |
| Voltage Input | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | Poe Switch 8 Port Network Switch |
|---|---|
| SFP Ports | 4*1G SFP Ports |
| PoE Ports | IEEE 802.3af/at Power On To 8 RJ45 Ports |
| Power Supply | 48V (max 52V) |
| Enclosure | Corrugated Metal Shell |
| Product Name | 8 Port Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Power | Maximum 24W |
| Power Output | 12V2A |
| Bandwidth | 20Gbps |
| Product Size | 268*181*44mm |
| Name | 4 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| POE Port | 4 POE Port |
| Fiber Port | 2 Fiber Port |
| Rate | 10/100/1000M |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Keywords | Industrial PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| POE Budget | 120W |
| Product Name | 8 Port POE Managed Switch |
|---|---|
| Speed | 1G/2.5G |
| Voltage | DC48V |
| POE Protocol | 802.3af, 802.3at |
| Management | Lite Layer 3 |
| Product Name | 8 Port E-Mark GbE Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps Auto-sensing |
| Application | Vehicle Network |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Product Name | 2.5G Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Port | 1*10G Fiber, 5*2.5G Ethernet |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Copper Speed | 10M/100M/1000M/2.5G |
| Power Input | DC12V |