| Product Name | 6 Port 2.5G Fiber Optic Network Switch |
|---|---|
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Fiber | 2*1G/2.5G/10G SFP+ Slots |
| Copper | 4*100M/1G/2.5G RJ45 |
| Customization | Support |
| Product Name | 5 Port Network Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Unmanaged 2.5G Switch |
|---|---|
| Backplane Bandwidth | 60Gbps |
| Ethernet Ports | 8*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 1*10Gbps Sfp+ Port |
| Forwarding Mode | Store Forward |
| Product Name | 48 Port 10G Poe Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| POE Standard | Af/at/bt |
| Fiber Port | 4*10g SFP |
| Dimension (L ×W × H) | 440*360*44.5mm |
| Product Name | Network Switch PoE 8 Port |
|---|---|
| Network Speed | 100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| PoE Budget | 240W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| Product Name | 8 Port L2 Manageable PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Ethernet | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Budget | 240W |
| Product Name | 8 Port Web Management Industrial PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Budget | 240W=8*30W |
| Function | PoE, MAC, VLAN, CLI, SNMP, Ring Etc. |
| Model No. | IM-WP054GE |
|---|---|
| Port | 5x10/100/1000M UTP RJ45 |
| PoE Distancc | 100-meter |
| LEDs | Power, Network, PoE |
| Voltage | Dual DC48V Input |
| Name | 4 Port Industrial PoE Gigabit Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 24 Port 1U Rack Network Switch |
|---|---|
| Network | POE, ERPS, STP, RSTP, SNMP |
| Input Voltage | DC48V |
| Consumption | 300W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |