| Product Name | 2.5g Unmanaged Ethernet Switch |
|---|---|
| Bandwidth | 45Gbps |
| Ethernet Ports | 4*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 2*10Gbps Sfp+ Port |
| OEM | Accept |
| Product Name | 10 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| SFP Port | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| RJ45 Port | 8 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| PoE Standard | IEEE802.3af/at |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Mini Industrial 4 Port PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Protocol | 15.4W/30W |
| Feature | PoE, Unmanaged |
| Product Name | Managed Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Managed | Yes, L2 |
| Connector Type | SFP |
| Mac | 8K |
| Operating Temperature | -40 ℃ To + 75℃ |
| Product Name | Industrial Managed Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | 4KV |
| POE Ports | 8 |
| RJ45 Ports | 8 |
| Fiber Ports | 8 |
| Product Name | E-mark 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Working Speed | 10/100M Or 10/100/1000M |
| Application | Automotive Solution |
| Customization | Support |
| Chipset | Realtek |
| Product Name | Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| UsePoE Output Power | 15.4W/30W |
| Power Supply Standard | IEEE802.3AF/AT |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Supply | DC 48V-52V |
| Product Name | 24 Port 2.5G Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V, 12V 4A |
| Transfer Method | Storage And Forward |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Bandwidth | 160Gbps |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 6*802.3af/802.3at=max 180W |
| Power Supply | 48V (max 52V) |
| Product Name | Industrial Managed POE Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | SFP Slot |
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| RJ45 Ports | 16 * RJ45 Ports |
| POE Standard | AT/AF |