| Product Name | Gigabit Network Switch 8 Port |
|---|---|
| Fiber | 4*1G SFP Slots |
| RJ45 | 4*10/100/1000M Copper Without PoE |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 5 Port E-mark Rugged Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 5*100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Applciation | Vehicle Network And Automative Solution |
| Voltage | Dual DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Support |
| Installation | 35mm Din-Rail Or Wall-Mounting |
| Product Name | 24 Port 2.5G Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V, 12V 4A |
| Transfer Method | Storage And Forward |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Bandwidth | 160Gbps |
| Product Name | Poe Switch 4 Port |
|---|---|
| POE | 15.4W/30W |
| POE Distance | 100m |
| Rate | Gigabit Ethernet |
| UTP Port | 2 |
| Product Name | 6 Port Gigabit Industrial Managed POE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Copper | 6*10/100/1000M RJ45 With PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Standard | IEEE802.3af/at |
| Product Name | 4 Port 10/100/1000 Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Function | Unmanaged, Without PoE |
| Customization | Support |
| Chipset | Yes |
| Working Temperature | -40 ℃ To + 75 ℃ |
| Product Name | 5 Port Industrial POE Network Switch |
|---|---|
| Port | 5 |
| Weight | 0.35kg |
| Voltage | DC48V |
| POE Budget | 120W |
| Product Name | 6 Port 2.5g Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V |
| Ethernet Ports | 4*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 2*10Gbps Sfp+ Port |
| Safety Certificate | CE, FCC, RoHS |
| Product Name | 2.5g Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V |
| Ethernet Ports | 8*2.5G RJ45 Ports |
| Uplink Ports | 1*10Gbps Sfp+ Port |
| Backplane Bandwidth | 60Gbps |