| Product Name | 18 Port Desktop Ethernet Switch |
|---|---|
| Power | AC 100-240V |
| MAC Address Table Size | 16K |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Bandwidth | 120Gbps |
| Product Name | 8 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Total Budget | 240W |
| OEM | Support |
| Port | 6*Gigabit Lan Ethernet |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| Voltage | DC48V |
| Mounting | Din-rail Or Wall Mounting |
| Product Name | 10 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Uplinks |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Wiring | Mode A, 12+/36- |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Power Input | DC 48-57V Redundant Power |
|---|---|
| Fiber Port Type | MM,up To 2km; SM, Up To 120km |
| Product Name | Managed Industrial POE Fiber Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| Single-mode | 20, 40,60, 80,100,120Km,optional |
| Product Name | Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Port | 2 SFP Slots, 4 Ethernet Ports |
| POE Budget | 60W |
| PoE Protocol | Ieee802.3af, Ieee802.3at |
| Voltage | AC100V~240V |
| Product Name | Optical Bypass POE Switch |
|---|---|
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Communication Mode | 350g |
| Mounting Type | Full-Duplex & Half-Duplex |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Product Name | 16 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| POE Ports | 8 Ports Support POE |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 5 Port Solar Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| OEM | Accept |
| Power Input | DC12-48V |
| Product Name | Managed Switch Supporting Poe |
|---|---|
| POE Port | 6 |
| Network Port | 6 |
| SFP Fiber Port | 4 |
| Transmission | Gigabit Ethernet |