| Features | L2 Managed, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Layer 2 Managed Gigabit Fiber Switch |
| Fiber Port | 2*100M/1G/2.5G |
| Copper Port | **10/100/1000Mbps |
| Input Voltage | DC12-52V |
| Features | ERPS, QoS, VLAN, MAC Etc. |
|---|---|
| Product Name | 8 Port PoE Managed Fiber Switch |
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| Network | 4*10/100/1000M |
| PoE | 120W, Active PoE |
| Product Name | 8 Port Gigabit DIN PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| PoE Bugdet | 240W |
| Product Name | 6 Port Industrial Gigabyte Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Power | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | Gigabit 6 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 6*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Power Supply | 12-52VDC |
| Product Name | 8 Port Gigabit Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Fiber | 4*1G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Product Name | Mini Industrial 4 Port PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Protocol | 15.4W/30W |
| Feature | PoE, Unmanaged |
| Product Name | 10G Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 240W, 8*30W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Dimension | 165*112*54mm |
| Application | Telecommunication, CCTV Security |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W |
| Product Name | 2.5G Smart Managed Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps |
| PoE Protocol | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |