| Product Name | 6 Port ERPS Managed POE Switch |
|---|---|
| Ports | 2*SFP Slots, 4*gigabit Ethernet |
| Feature | Managed, PoE Af/at Compliant |
| Power Supply | DC48V, Redunant Power |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 8 Port Gigabit Manageable PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G |
| Ethernet | 8*10/100/1000Mbps |
| PoE Distance | 100-meter |
| Chip | Vitesse |
| Product Name | Industrial Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| POE Standard | 15.4W/30W |
| Rate | Gigabit Ethernet |
| Fiber Port | SFP |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | 5 Port Gigabit Industrial Network Switch |
|---|---|
| Chipset | Realtek |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Ports | 5*10/100/1000M Auto-sensing RJ45 |
| Packaging Details | One unit device and one user manual are inside one box , sealed and well protected. |
| Product Name | 10 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| SFP Port | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| RJ45 Port | 8 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| PoE Standard | IEEE802.3af/at |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 8 Port Ethernet PoE Switch Unmanaged |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg |
| Rate | 100/1000Mbps |
| Power Input | DC48~DC52V |
| Product Name | Smart Managed POE Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Speed | 100/1000Mbps |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| POE Budget | 240W |
| Product Name | 10 Port Gigabit Managed PoE Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at/802.3bt |
| Ethernet Speed | 10/100/1000Mbps |
| Fiber Speed | 100M/1G/2.5G |
| PoE Budget | 720W |
| Product Name | Gigabit Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| POE Power Supply Input Voltage | 48V (max 52V) |
| Product Name | Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Bandwidth | 26G |
| MAC Address | 8K |
| Waterproof | IP40 |
| Warranty | 3 Years |