| Product Name | Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Total Budget | 120W |
| OEM | Accept |
| Product Name | 5 Port Gigabit Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | DC5V Input |
| Customization | YES |
| Product Name | Industrial Fast Network Fiber Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg, Net Weight |
| Copper | 2*100/1000Mbps Without PoE |
| Fiber | 1*100M SFP Slot |
| Product Name | Gigabit Outdoor Poe Extender |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| PD Input | Port 5, 30W/60W/90W |
| Surge Protection | ±6KV |
| LEDs | Power, Network |
| Product Name | Single Fiber Gigabit Media Converter |
|---|---|
| Fiber | 1*FC Gigabit Speed |
| Copper | 2*100/1000Mbps Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | Gigabit PoE Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg, Net Weight |
| POE Standard | 802.3 Af, 802.3 At |
| Voltage | DC48~DC52V |
| Product Name | 90W Gigabit Industrial Poe Extender |
|---|---|
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Surge Protection | ±6KV |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| Product Name | Industrial Megabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber | 1*100M SFP Slot |
| Copper | 1*10/100Mbps Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 5-Port Gigabit Industrial PoE Extender |
|---|---|
| Power Input | Port 5, Max 90W |
| PoE Output | Port 1~4 |
| PoE Standard | 802.3af, 802.3at |
| PoE Distance | 100-meter |