| Product Name | Industrial POE Managed Network Switch |
|---|---|
| Port | 16 |
| POE Budget | 240W |
| POE Standard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Weight | 0.45kg |
| Product Name | Network Switch Hub 4 Port |
|---|---|
| Fiber Port | 1*100M SFP Slot |
| Network Port | 1*10/100Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Chip | Realtek |
| Product Name | Gigabit Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Voltage | DC9V~DC52V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Weight | 0.75kg |
| Product Name | 5 Port Industrial Poe Extender |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| PD Input | Port 5, 30W/60W/90W |
| Surge Protection | ±6KV |
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Product Name | 6 Port Gigabit Industrial Managed POE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Copper | 6*10/100/1000M RJ45 With PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Standard | IEEE802.3af/at |
| Product Name | Industrial Bypass Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 2 SFP Slots, 100/1G/2.5G |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Bypass Type | Singlemode Or Multimode |
| Product Name | Gigabit Ethernet Managed PoE Switch |
|---|---|
| Port | 12 |
| PoE Budget | 240W |
| PoE Standard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Voltage | DC48V |
| Product Name | 5 Port Gigabit Solar PoE Switch |
|---|---|
| Power Input | DC12V~DC48V Dual Input |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | Battery Powered Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Power Input | DC12V/DC24V/DC48V |
| PoE Budget | 120W |
| Feature | IP40 Rated, Fanless, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Power Supply | DC48-52V |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Product Name | Mini Fiber Converter |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |