| Product Name | 8 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| OEM | Accept |
| Surge Protection | ±6KV |
| Application | Vehicle Network, Industrial Automation |
| Product Name | 6 Port DIN Fast Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100M RJ45 Without PoE |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | 8 Port Gigabit Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Ethernet | 8*100M/1G Network Without PoE |
| Surge Protection | 6KV |
| Mounting Method | DIN35 Or Wall Mounting |
| Product Name | 4 Port 10/100M DIN PoE Switch |
|---|---|
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 8 Port Gigabit Network DIN PoE Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 180W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |
| Product Name | 5-Port 10/100Mbps PoE Network Switch |
|---|---|
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Network Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |
| Product Name | 8 Port DIN Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet With PoE |
| Feature | ERPS, STP, RSTP, MSTP Etc. |
| Chip | Vitesse |
| Product Name | 10/100Mbps Industrial PoE Network Switch |
|---|---|
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Budget | 30W/60W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 5 Port Managed PoE Network Switch |
|---|---|
| Copper | 5*10/100/1000Mbps RJ45 With PoE |
| Feature | Web Managed, PoE Af/at |
| Chipset | Realtek |
| OEM | Support |