| Product Name | 6 Port L2+ Rugged Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| Feature | L2 Managed, PoE Af/at 60W/120W |
| Customization | Support |
| Product Name | 8 Port L2+ Managed Industrial Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet | 4*100M/1G RJ45 Without PoE |
| Feature | Managed, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 7 Port Fiber Optic Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Copper | 6*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 90W/180W |
| Product Name | 8 Port L2+Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet | 10*100M/1G RJ45 Uplink Without PoE |
| Feature | L2+ Manageable, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | Managed CAN Bus RS485 Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 8*100M/1G/2.5G SFP |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps Without PoE |
| Extra Feature | 2 CAN Buses, 4 RS485 |
| Chipset | Vitesse |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Chipset | Realtek |
| Product Name | 4 Port Industrial Fiber Optic Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | 8 Port L2 Managed PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| Feature | L2 Managed, PoE Af/at 240W |
| Customization | Support |
| Product Name | 2.5G Managed PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*100M/1G Copper With PoE |
| PoE Budget | 802.3af/at, 120W Budget |
| Power Input | DC48V |
| Product Name | 5 Port Outdoor 10/100Mbps Network Switch |
|---|---|
| SFP | 1*155M SFP Slot For SM/MM Modules |
| Copper | 4*100Mbps Ethernet Without PoE |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Customization | Support |