| Fiber Port Type | MM,up To 2km; SM, Up To 120km |
|---|---|
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Casing | Metal |
| Product Name | 10G Managed Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Support 10G |
| Bypass Function | Optional |
| Surge Protection | ±6KV |
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| Product Name | 8 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| Casing | Metal |
| Product Name | 5 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| POE Ports | 4 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| OEM | Available |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Ethernet Ports | 8 |
|---|---|
| Product Name | Gigabit E-mark Industrial Network Switch |
| Reverse Connection | Support |
| System Bandwidth | 16Gbps (non-traffic Jam) |
| Working Temperature | -40~75℃ |
| Product Name | 5 Port Voltage Booster Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Surge Protection | ±6KV |
| Power Supply | DC12/24/48V Dual Power Input |
| Product Name | Managed Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| VLAND ID | 4096 |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Switch Capacity | 40G |
| Products Status | Stock |
| Features | L2 Managed, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Industrial Managed 8 Port Gigabit Switch |
| Fiber Ports | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet Ports | 8*10/100/1000M RJ45 |
| Products Status | Stock |
| Product Name | Manageable Poe Switch |
|---|---|
| Manageable | Yes |
| POE Distance | 100m |
| Auto MDI/MDIX | Yes |
| SFP Port | 1 X 1000M SFP Ports |
| Product Name | Poe Switch 4 Port |
|---|---|
| POE | 15.4W/30W |
| POE Distance | 100m |
| Rate | Gigabit Ethernet |
| UTP Port | 2 |