| Product Name | Switch Poe 8 Port |
|---|---|
| Console Port | 1pc |
| Network Port | 4pcs |
| Fiber Port | 4pcs |
| Network Speed | 10/100/1000M |
| Product Name | Industrial Managed Poe Switch |
|---|---|
| POE | Max 90W |
| Alarm | 2way-FROM C Dry Contact |
| Surge Protection | 4kV |
| Combo Port | 2pcs |
| Product Name | Managed Switch Supporting Poe |
|---|---|
| POE Port | 6 |
| Network Port | 6 |
| SFP Fiber Port | 4 |
| Transmission | Gigabit Ethernet |
| Product Name | 6 Port Industrial Managed Poe Switch |
|---|---|
| Ethernet Port | 6 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Type | Industrial Managed POE Switch |
| Fiber Port | 1*100M/1G/2.5G SFP Port |
| Installation Way | Din-rail |
| Product Name | 8 Port POE Managed Switch |
|---|---|
| Speed | 1G/2.5G |
| Voltage | DC48V |
| POE Protocol | 802.3af, 802.3at |
| Management | Lite Layer 3 |
| Product Name | E-mark Gigabit LAN Switch |
|---|---|
| Port | 5*100M/1000M Copper Without Fiber |
| Power | DC12V/DC24V/DC48V |
| Chip | Realtek |
| Customization | Support |
| Product Name | Optical Bypass POE Switch |
|---|---|
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Communication Mode | 350g |
| Mounting Type | Full-Duplex & Half-Duplex |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Product Name | Managed 16 Port Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| RS485 Ports | 4*RS485 |
| CAN Bus | 2*CAN Bus |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Port | 6*Gigabit Lan Ethernet |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| Voltage | DC48V |
| Mounting | Din-rail Or Wall Mounting |
| Product Name | Managed Industrial Gigabit Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100/1000Mbps |
| Safety Class | IP40 |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support... |
| Mounting Method | Din-rail Mounting |