| Product Name | 5 Port Gigabit POE Ethernet Switch |
|---|---|
| Customization | Support |
| Chip | Realtek |
| LEDs | Power, Network, PoE |
| Input Voltage | DC48-52V |
| Product Name | 8 Port Gigabit Managed Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 12 Port Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| MOQ | 1 |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Managed Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 750g Net Weight |
| Mounting | Din Rail/Wall/Desktop |
| Product Name | 8 Port Industrial Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Size | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75kg Net Weight |
| Mounting | Din Rail/Wall/Desktop |
| Speed | 1G/2.5G |
| Product Name | 12 Port Managed Industrial Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Surge Protection | ±4KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| UsePoE Output Power | 15.4W/30W |
| Power Supply Standard | IEEE802.3AF/AT |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Supply | DC 48V-52V |
| Product Name | 16 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| POE Standard | 15W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Function | LACP, POE, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Product Name | 8 Port Industrial Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Surge Protection | ±6KV |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Gigabit 802.3bt PoE++ Managed Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Optical Rate | 1G/2.5G |
| Dimension | 165 X 112 X 45.5mm |
| Voltage | DC48V |