| Product Name | Poe Unmanaged Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Function | POE AT / AF |
| POE Power Supply Input Voltage | DC48V-52V |
| Working Temperature | -40°~ 75°C |
| Product Name | Manageable Poe Switch |
|---|---|
| Manageable | Yes |
| POE Distance | 100m |
| Auto MDI/MDIX | Yes |
| SFP Port | 1 X 1000M SFP Ports |
| Product Name | Network Switch Poe Industrial Switch Hub |
|---|---|
| Transmission Rate | Gigabit |
| Ports | 1 * SC Dual Fiber Port + 2 * RJ45 Ports |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Power Supply | DC 48-52 V |
| Product Name | Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Ethernet Port | 8 RJ45 Port |
| Function | POE 15.4W/ 30W |
| POE Power Supply Input Voltage | DC48V-52V |
| Product Name | 2 Port Industrial Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Reverse Connection | Support |
| Working Humidity | 10%~90%,non-condensing |
| Traffic Control | NEMA-TS2 |
| Product Name | 2 Port Industrial Media Converter |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Transmission Distance | 2KM-120KM |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Data Rate | 10/100Mbps |
| Product Name | 9 Port Unmanaged Hybrid Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*10G SFP+ Port |
| Ethernet | 8*2.5G, Downward Compatible |
| Feature | Unmanaged, PoE Is Optional |
| Power Input | DC12V |
| Product Name | 4-port Industrial PoE Switch Unmanaged |
|---|---|
| Fiber Speed | 100/1000M SFP Fiber |
| PoE Budget | 120W |
| Power Input | Redundant DC12V~DC48V |
| PoE Output | DC48V |
| Product Name | Solar Poe Switch |
|---|---|
| LEDS | Power, Network, Fiber |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Industrial Fast Network Fiber Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg, Net Weight |
| Copper | 2*100/1000Mbps Without PoE |
| Fiber | 1*100M SFP Slot |