| Product Name | 2 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Sample | Available |
| Product Name | 5 Port Gigabit Poe Extender |
|---|---|
| PoE Ports | 1-4 Port Support PoE 30W |
| PD Input | Port 5, 30W/60W/90W |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Network Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Support |
| Installation | 35mm Din-Rail Or Wall-Mounting |
| Function | SNMP, ERPS, ACL, MAC, VLAN, IGMP, QoS |
| Product Name | 8 Port L2+ Managed Industrial Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet | 4*100M/1G RJ45 Without PoE |
| Feature | Managed, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| POE Standard | AF/AT |
| Mounted Way | Din Rail |
| Power Supply | 48V-52VDC |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Product Name | 5 Port Poe Switch |
|---|---|
| Input Voltage | 48V |
| Working Temp | -40°~ 85°C |
| Safety | IP40 |
| Mounting Method | Din-rail Mounting |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| Function | Unmanaged, PoE |
| Fiber Type | SC Single Fiber |
| PoE Budget | 15.4W/30W |
| Power Supply | DC48V |
| Product Name | Fast Ethernet PoE Media Converter |
|---|---|
| Rate | 10/100Mbps |
| Function | PoE 15.4W/30W, Unmanaged |
| Installation | DIN-rail Or Wall Mounted |
| Fiber Type | SFP Slot |
| Product Name | 2.5G Managed PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*100M/1G Copper With PoE |
| PoE Budget | 802.3af/at, 120W Budget |
| Power Input | DC48V |
| Product Name | 6 Port L2+ Rugged Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| Feature | L2 Managed, PoE Af/at 60W/120W |
| Customization | Support |