| Product Name | 6 Port L2+ Rugged Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| Feature | L2 Managed, PoE Af/at 60W/120W |
| Customization | Support |
| Product Name | 4 Port Managed Poe Switch |
|---|---|
| POE Standard | AF/AT |
| System Bandwidth | 40Gbps (non-traffic Jam) |
| Working Temp | -40°~ 85°C |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | 5 Port Industrial Ethernet Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M SFP Slot For SM/MM Modules |
| Copper | 4*10/100Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| IP Level | IP40 |
| Product Name | Poe Industrial Switch |
|---|---|
| Din-Rail Mounted | Yes |
| Layer Two | Yes |
| Speed | Gigabit Ethernet |
| Poe Port | 15.4W/30W |
| Features | L2 Managed, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Layer 2 Managed Gigabit Fiber Switch |
| Fiber Port | 2*100M/1G/2.5G |
| Copper Port | **10/100/1000Mbps |
| Input Voltage | DC12-52V |
| Name | Industrial PoE Fiber Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Ethernet Port | 1* 10/100Mbps RJ45 Port |
| Fiber Port | 1* 100M SFP Port |
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| Customization | Yes |
| Product Name | E-mark Gigabit LAN Switch |
|---|---|
| Port | 5*100M/1000M Copper Without Fiber |
| Power | DC12V/DC24V/DC48V |
| Chip | Realtek |
| Customization | Support |
| Product Name | 16 Port L3 Managed TSN Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*1G/2.5G/10G SFP Slots |
| Ethernet | 12*100M/1G RJ45 Without PoE |
| Feature | TSN, IEEE 1588v2, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | 7 Port Fiber Optic Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Copper | 6*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 90W/180W |
| Product Name | Industrial 2 Port 10/100/1000M Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Operating Temperature | -40 ~ 85℃ |
| Input Power | 9-36VDC |
| Waterproof | IP40 |
| Size | 113.8 X 93 X 34.9mm |