| Product Name | 8 Port L2+Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet | 10*100M/1G RJ45 Uplink Without PoE |
| Feature | L2+ Manageable, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | Industrial Solar PoE Switch |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Surge Protection | ±6KV |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Din Rail Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4 SFP Slots, Gigabit Based |
| Ethernet Port | 16 Port, Non-PoE |
| Surge Protection | 8KV |
| Mounting Method | DIN35 Or Wall Mounting |
| Product Name | 10/100Mbps Industrial Network Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45 |
| Customization | Yes |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 10/100Mbps Industrial PoE Network Switch |
|---|---|
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Budget | 30W/60W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Features | Unmanaged, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Industrial Unmanaged Fiber Switch |
| Fiber Speed | 100M, SFP Slot |
| Ethernet Speed | 10/100Mbps |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 20KM Industrial Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper | 1*10/100/1000M Auto-sensing Speed |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | Outdoor PoE Managed Switch 5 Port |
|---|---|
| RJ45 Port | 4 X 10/100/1000M RJ45 Ports |
| Fiber Port | 1 SFP Port, 100M/1G/2.5G |
| Power Terminal | Phoenix Terminal |
| POE Function | 802.3af/at |
| Name | 6 Port Fiber Optic Ethernet Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| POE Port | 4 POE Port(Max 120W) |
| Fiber Port | 2 SFP Port |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Product Name | 8 Port DIN Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet With PoE |
| Feature | ERPS, STP, RSTP, MSTP Etc. |
| Chip | Vitesse |