| Product Name | Dual Power Supply Industrial POE Optical Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Gigabit POE |
| Fiber Port | 1 ST Fiber Port |
| POE Standard | POE Af/at (15.4W/30W) |
| Power Supply | 48-52VDC |
| Product Name | 8 Port Gigabit E-mark Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | Full Gigabit |
| Feature | Unmanaged, Non-POE |
| Applciation | Traffic Control And Transportation |
| Voltage Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| OEM/ODM | Support |
| Fiber | 2*100M/1000M Fiber Slot |
| Ethernet | 4*10/100/1000M RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Product Name | 10/100Mbps 5 Port Ethernet Switch Hub |
|---|---|
| Fiber Type | SC Single Fiber |
| Distance | 20/40/60/80/100km |
| Ethernet Port | 4* RJ45 Ports |
| Fiber Port | 1* SC Port |
| Product Name | 5-Port Gigabit Industrial Optical POE Switch |
|---|---|
| Input Voltage | DC48-52V |
| Optical Ports | 1 |
| Working Temperature | -45~85℃ |
| Ethernet Port | 4 |
| Product Name | Gigabit Industrial Managed Network Switch |
|---|---|
| Ports | 2*SFP Slots, 4*gigabit Ethernet |
| Feature | Managed, Non-POE |
| Power Supply | DC12V, DC24V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 24 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 12*100M/1G/2.5G Fiber |
| Copper | 12*100M/1000Mbps Without PoE |
| Power | AC Input(100-240V) And DC Input |
| Chip | Vitesse |
| Product Name | 6 Port Unmanaged Gigabit Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Safety Class | IP40 |
| Power Supply | 9-36VDC |
| Material | Metal |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Managed Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Power Input | DC48V~DC57V |
| Mounting Method | Din Rail |
| Product Name | 5-Port WEB Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Speed | 5*100/1000M Auto-adaptive Copper |
| Feature | Non-PoE, RSTP, 802.1Q |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Chip | Realtek |