| Product Name | POE Switch Gigabit Ethernet 6 Port Switch |
|---|---|
| POE Port | 1~6 Port |
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Function | POE AT / AF |
| Warranty | 3 Years |
| Fiber Ports | 2*1G SFP Slots |
|---|---|
| Ethernet Ports | 6*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Operating Temperature | -40℃~+75℃ |
| Mounted Way | Din-rail Mounting |
| Product Name | Poe Switch 8 Port Network Switch |
|---|---|
| SFP Ports | 4*1G SFP Ports |
| PoE Ports | IEEE 802.3af/at Power On To 8 RJ45 Ports |
| Power Supply | 48V (max 52V) |
| Enclosure | Corrugated Metal Shell |
| Product Name | 4 Port Fast Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Din Rail Poe Switch |
|---|---|
| POE Ports | 8 |
| Fiber Ports | 4 |
| Jumbo Frame | 9.6KB |
| Weight | 0.8KG |
| Name | 4 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| POE Port | 4 POE Port |
| Fiber Port | 2 Fiber Port |
| Rate | 10/100/1000M |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Product Name | 2.5G Smart Managed Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps |
| PoE Protocol | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | Gigabit Ethernet 12 Port PoE Managed Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Management | Support |
| Product Name | Smart Managed POE Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Speed | 100/1000Mbps |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| POE Budget | 240W |
| Name | Industrial PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100M RJ45/PoE |
| PoE Protocol | Auto-sensing 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |