| Product Name | 6 Port POE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Safety Certificate | CE, FCC, RoHS |
| Product Dimension | 200*118*44.5mm |
| Product Name | 8 Port Gigabit Managed Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 8 Port Gigabit Managed Switch |
|---|---|
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Input Voltage | DC12-52V |
| OEM | Accept |
| Function | LACP, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Ethernet Ports | 8 |
|---|---|
| Product Name | Gigabit E-mark Industrial Network Switch |
| Reverse Connection | Support |
| System Bandwidth | 16Gbps (non-traffic Jam) |
| Working Temperature | -40~75℃ |
| Product Name | Gigabit Network Switch 8 Port |
|---|---|
| Fiber | 4*1G SFP Slots |
| RJ45 | 4*10/100/1000M Copper Without PoE |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Chip | Realtek |
| Product Name | Gigabit POE Industrial Switch |
|---|---|
| POE Budget | 120W |
| Weight | 350g Net Weight |
| Safety Class | IP40 |
| Casing | Metal |
| Keywords | Industrial PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| POE Budget | 120W |
| Product Name | 16 Port Gigabit Poe Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| POE Ports | 8 Ports Support POE |
| Warranty | 3 Years |
| Name | 6 Port 100/1000M Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 2*100/1000M SFP Slots |
| Copper Port | 4*100/1000M RJ45 |
| Input Voltage | DC12-52V |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Product Name | Gigabit Industrial SFP Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |