| Product Name | Fast Ethernet SC Fiber Media Converter |
|---|---|
| Network Speed | 10/100Mbps |
| Wavelength | 850nm Or 1310nm |
| Fiber | SC Dual Fiber |
| Installation | Din Rail Mounting |
| Product Name | Gigabit Ethernet Managed PoE Switch |
|---|---|
| Port | 12 |
| PoE Budget | 240W |
| PoE Standard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Voltage | DC48V |
| Product Name | 6 Port ERPS Managed POE Switch |
|---|---|
| Ports | 2*SFP Slots, 4*gigabit Ethernet |
| Feature | Managed, PoE Af/at Compliant |
| Power Supply | DC48V, Redunant Power |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | Gigabit 8 Port Poe Managed Switch |
|---|---|
| Power Input | AC100-240V,50/60Hz |
| Bandwidth | 20Gbps |
| OEM | Accept |
| Product Dimensions | 268*181*44mm |
| Product Name | 10G 24 Port Managed Poe Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4*10g SFP |
| Bandwidth | 128Gbps |
| OEM | Accept |
| Product Dimensions | 440*205*44mm |
| Product Name | 8 Port PoE Switch 10/100 Mbps |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 6*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| Customization | Support |
| Product Name | Network Switch PoE 8 Port |
|---|---|
| Network Speed | 100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| PoE Budget | 240W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| Product Name | Gigabit 4 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Yes |
| Product Name | Industrial PoE Switch 8 Port |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg Net Weight |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 16 Port Gigabit Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 8*100M/1G/2.5G |
| Copper Port | 8*100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, 240W PoE |
| Installation | Din-rail Or Wall Mounted |