| Product Name | Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC |
| Weight | 350g |
| Mounting Type | Din Rail, Wall Or Desktop |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | 2*2B Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC |
| OEM | Accept |
| Optical Fiber Interface | SC/LC |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | Gigabit Fiber Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Size | 93*70*25mm |
| Weight | 0.15kg Net Weight |
| Wavelength | 850nm/1310nm |
| Input Voltage | DC5V1A |
| Product Name | 24 Port Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 4*1G/2.5G/10G |
| Copper Port | 24*1G LAN/PoE |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Feature | L3 Managed, PoE |
| Name | 4 Port Industrial PoE Gigabit Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 10G Industrial Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 240W, 8*30W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Dimension | 165*112*54mm |
| Application | Telecommunication, CCTV Security |
| Name | 2 Port Industrial PoE Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Fiber |
| Copper | 2*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Standard | 802.3af/802.3at |
| Input Voltage | DC48-52V |
| Product Name | POE Lc Fiber To Ethernet Converter |
|---|---|
| Fiber | SFP Slot For SM MM Modules |
| Voltage | 48V DC Input |
| Ethernet Rate | 10/100Mbps |
| Weight | 0.5kg(N.W) |
| Product Name | Dual Power Supply Industrial POE Optical Switch |
|---|---|
| PoE Ports | 8 Gigabit POE |
| Fiber Port | 1 ST Fiber Port |
| POE Standard | POE Af/at (15.4W/30W) |
| Power Supply | 48-52VDC |
| Product Name | Olycom Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at On Port 1~4 |