| Product Name | Industrial Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| Console Port | One RJ45 Port |
| Managed | SNMP, Web, Ring Ect |
| Product Color | Black |
| Power Connector | Green Terminal |
| Product Name | 10/100 Mbps 4 Port Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Transmission Rate | 10/100Mbps |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Color | Black |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Product Name | 5 Port Gigabit PoE Switches |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Ethernet | 4*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Budget | 120W Max |
| Product Name | 10 Port Gigabit Managed PoE Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at/802.3bt |
| Ethernet Speed | 10/100/1000Mbps |
| Fiber Speed | 100M/1G/2.5G |
| PoE Budget | 720W |
| Power Input | DC 48-57V Redundant Power |
|---|---|
| Fiber Port Type | MM,up To 2km; SM, Up To 120km |
| Product Name | 90w Industrial Poe Switch |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Product Name | 8 Port Poe Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Transfer Mode | Store And Forward |
| OEM | Accept |
| Product Name | Industrial Managed Poe Switch |
|---|---|
| Surge Protection | 4KV |
| POE Ports | 8 |
| RJ45 Ports | 8 |
| Fiber Ports | 8 |
| Product Name | 2.5G Smart Managed Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps |
| PoE Protocol | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | 8 Port Web Management Industrial PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Budget | 240W=8*30W |
| Function | PoE, MAC, VLAN, CLI, SNMP, Ring Etc. |
| Product Name | 10G Managed Network POE Switch |
|---|---|
| Safety Certificate | CE、FCC、RoHS |
| MAC Address | 16K |
| Bandwidth | 128Gbps |
| Power Input | AC100-240V |