| Product Name | Fiber Optic Media Converter |
|---|---|
| Use | CCTV Security System |
| Power Supply Standard | IEEE802.3AF/AT |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Supply | DC 48V |
| Product Name | 10G Managed Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Support 10G |
| Bypass Function | Optional |
| Surge Protection | ±6KV |
| Installation | Din-rail/Wall Mounting |
| Product Name | 16 Port Gigabit Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber Port | 8*100M/1G/2.5G |
| Copper Port | 8*100/1000Mbps |
| Feature | L2 Managed, 240W PoE |
| Installation | Din-rail Or Wall Mounted |
| Product Name | Gigabit Rack Managed POE Switch |
|---|---|
| Uplink | 2 Copper And 2 SFP Ports |
| Downlink | 16 Port 10/100/1000M POE |
| PoE Budget | 300W |
| Dimension | 440*204*44mm |
| Product Name | 4 Port Fast Ethernet Industrial PoE Switch |
|---|---|
| Optical | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Output | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | Mini Rugged Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Port | 3 |
| Weight | 350g Net Weight |
| Voltage | DC48V |
| POE Budget | 60W |
| Name | Industrial PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100M RJ45/PoE |
| PoE Protocol | Auto-sensing 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Industrial Poe Switch 8 Port |
|---|---|
| POE Standard | 15.4W/30W |
| Rate | Gigabit Ethernet |
| Fiber Port | SFP |
| Safety Class | IP40 |
| Product Name | 16 Port CCTV PoE Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Rack Type |
| Optical | SFP Slot |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| POE Budget | 300W |
| Product Name | 24 Port CCTV Poe Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Dimension | Standard 1U Rack |
| POE Protocol | 802.3af/at |
| Management Features | Vlan, Ring, IPV4, IPV6... |