| Product Name | 6 Port 10/100M Desktop Network Switch |
|---|---|
| POE Port | 4 |
| Rate | 10/100Mbps |
| POE Budget | 60W |
| Size | 220*140*45mm |
| Name | Fiber Optic Poe Switch |
|---|---|
| POE Standard | 15.4W |
| Fiber Ports | 1000M |
| RJ45 Ports | 10/100M |
| Power Supply | Internal |
| Product Name | 4 Port Gigabit Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Material | Metal |
| Weight | 0.2kg |
| Dimension | 27*123*85mm |
| Voltage | DC5V 2A |
| Product Name | 8-Port 10/100M PoE Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Smart POE |
| POE Budget | 120W |
| POE Protocol | IEEE802.3af, IEEE802.3at |
| Size | 220*140*45mm |
| Product Name | 2.5G Hardened Managed PoE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE | 8*PoE Af/at |
| Function | PoE, Vlan Qos ERPS LACP STP/RSTP IGMP |
| Fiber Ports | 2*100M/1G/2.5G |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Full Gigabit POE Unmanaged Ethernet Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| POE Port | 4 |
| POE Budget | 60W |
| POE Protocol | IEEE802.3af/at |
| Product Name | 5-Port Gigabit Industrial Optical POE Switch |
|---|---|
| Input Voltage | DC48-52V |
| Optical Ports | 1 |
| Working Temperature | -45~85℃ |
| Ethernet Port | 4 |
| Product Name | 4-port Industrial PoE Switch Unmanaged |
|---|---|
| Fiber Speed | 100/1000M SFP Fiber |
| PoE Budget | 120W |
| Power Input | Redundant DC12V~DC48V |
| PoE Output | DC48V |
| Prodcut Name | 8 Port Gigabit Commercial PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 120W/150W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Product Name | Gigabit 8 Port Poe Managed Switch |
|---|---|
| Power Input | AC100-240V,50/60Hz |
| Bandwidth | 20Gbps |
| OEM | Accept |
| Product Dimensions | 268*181*44mm |