| Product Name | Network Switch PoE 8 Port |
|---|---|
| Network Speed | 100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| PoE Budget | 240W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| Product Name | 8 Port POE 90w Managed Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Fiber Ports | 2*2.5G SFP Ports |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/90W |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Managed Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Console | RS-232 (RJ-45) |
| Power Input | DC48V~DC57V |
| Mounting Method | Din Rail |
| Product Name | Managed Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Fiber Speed | 100M/1G/2.5G |
| Copper Speed | 10/100/1000Mbps |
| Custmization | Support |
| Product Name | 2 Port Fiber Media Converter |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | DC48V |
| Data Rate | 10/100Mbps |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Sample | Available |
| Product Name | Smart Managed POE Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Speed | 100/1000Mbps |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| POE Budget | 240W |
| Product Name | Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Use | Support PoE IP Cameras/CCTV/IP PHONE |
| Power Supply | DC 12-52V Dual Power Input |
|---|---|
| Product Name | Gigabit Optical Fiber Switch |
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Installation | Din-rail |
| Product Name | Industrial POE Managed Network Switch |
|---|---|
| Port | 16 |
| POE Budget | 240W |
| POE Standard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Weight | 0.45kg |
| Product Name | Fiber Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC/SC |
| Fiber Type | SM/MM |
| Mounting Type | Din Rail, Wall-mounted |
| Power Input | DC12V~DC52V |