| Product Name | Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Port | 2 SFP Slots, 4 Ethernet Ports |
| POE Budget | 60W |
| N.W | 0.63kg |
| Power Supply | 52V1.25A |
| Product Name | Gigabit Industrial Poe Ethernet Switch |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Function | POE AT/AF |
| Input Voltage | DC48V-52V |
| Features | ERPS, QoS, VLAN, MAC Etc. |
|---|---|
| Product Name | 8 Port PoE Managed Fiber Switch |
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| Network | 4*10/100/1000M |
| PoE | 120W, Active PoE |
| Product Name | 16 Port 10/100M Poe Fiber Switch |
|---|---|
| Uplink | 2 Gigabit Copper And 1 Gigabit SFP |
| PoE Protocol | 802.3 Af/at |
| PoE Budget | 300W |
| Power | AC Input, With Internal AC-DC Converter |
| Product Name | Analog Video Data Optical Converter |
|---|---|
| Dimension | 17.9*12.8*2.9cm |
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Data | Rs422, RS485 Half Duplex |
| Ethernet Rate | 10/100M |
| Product Name | 10G Managed Industrial Switch |
|---|---|
| Fiber Ports | 4 SFP Ports Support 10G |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Data Processing | Store And Forward |
| Bypass Function | Optional |
| Product Name | Industrial Unmanaged PoE Media Converter |
|---|---|
| Rate | 10/100Mbps |
| Fiber | 1*100M SC Fixed Fiber |
| Copper | 1*10/100M RJ45 |
| Function | PoE, Unmanaged |
| Product Name | Megabit POE Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber | SC, ST FC Optional |
| Rate | 10/100Mbps |
| Voltage | 48V |
| Dimension | 70mm(W) X 93mm(D) X 28mm(H) |
| Name | 4 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| POE Port | 4 POE Port |
| Fiber Port | 2 Fiber Port |
| Rate | 10/100/1000M |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Product Name | 10G SFP+ Fiber Media Converter |
|---|---|
| Rate | 10M/100M/1.25G/2.5G/5G/10G |
| Size | 60*20*90mm |
| Weight | 0.3kg Per Piece |
| Voltage | DC12V |