| Product Name | POE Fiber Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| PoE Ports | 4 Ports Support Poe |
| Consumption | 65W/78W |
| PoE Power Supply | 12 45 + ,36 78- , 8 Core Power Supply |
| Product Name | Gigabit PoE-PSE Fiber Media Converter |
|---|---|
| Port | 1 Fiber 1 Copper |
| Fiber | SC, Duplex |
| Ethernet | 10/100/1000Mbps |
| Voltage | 48V |
| Product Name | 8 Port PoE Switch 10/100 Mbps |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 6*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| Customization | Support |
| Product Name | 24 Port Commercial POE Switch |
|---|---|
| Feature | Unmanaged, Rack Type |
| Optical | SFP Slot |
| Speed | Fully Gigabit Based |
| Power Input | AC100~240V |
| Name | 6 Port Fiber Optic Ethernet Unmanaged Network Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100/1000Mbps |
| POE Port | 4 POE Port(Max 120W) |
| Fiber Port | 2 SFP Port |
| Function | Support PoE 15.4W/30W |
| Product Name | Optical Bypass POE Switch |
|---|---|
| Power Input | 48 To 52v DC Redundant Power |
| Communication Mode | 350g |
| Mounting Type | Full-Duplex & Half-Duplex |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| Name | Industrial PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Fiber Distance | Ideal For SM/MM Optical Modules |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | Gigabit Industrial 4 Port PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper | 4*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Protocol | PoE Af/at, 60W Is Optional |
| PoE Distance | 100 Meters |
| Product Name | Mini Industrial 4 Port PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Protocol | 15.4W/30W |
| Feature | PoE, Unmanaged |
| Keywords | 6 Port Industrial Gigabit PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G SFP Slot |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet With PoE |
| PoE Protocol | PoE Af/at |
| Customization | Support |