| Product Name | 2.5G POE Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Ports | 8 Ports Support Poe |
| PoE Output Power | Af/at/bt |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | Outdoor POE Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/60W |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| OEM | Accept |
| Product Name | OBP Optical Bypass Switch |
|---|---|
| Connector | LC, Dual Port |
| Weight | 350g |
| Mounting Type | Din Rail, Wall Or Desktop |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | 6 Port 2.5G Fiber Optic Network Switch |
|---|---|
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Fiber | 2*1G/2.5G/10G SFP+ Slots |
| Copper | 4*100M/1G/2.5G RJ45 |
| Customization | Support |
| Product Name | 10gb SFP Module LC MM |
|---|---|
| Distance | 300m, SR |
| Fiber | LC, Duplex, 850nm |
| Working Temp | -40~+75°C |
| Feature | 10Gb/s, Hot Pluggable |
| Product Name | 5-Port 10/100Mbps PoE Network Switch |
|---|---|
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 10/100Mbps Industrial PoE Network Switch |
|---|---|
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Budget | 30W/60W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 8 Port Gigabit Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Fiber | 4*1G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Product Name | 12 Port CCTV POE Fiber Switch |
|---|---|
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Products Status | Stock |
| PoE Ports | 2 POE Ports |
| Network Medium | Cat5 (UTP) Or More |
| Product Name | 7 Port Fiber Optic Managed PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Copper | 6*100M/1G RJ45/PoE |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 90W/180W |