| Product Name | POE Fiber Switch |
|---|---|
| Power | AC 100~240V 50/60Hz |
| Bandwidth | 12Gbps |
| Power Input | DC52V |
| Forwarding Mode | Store Forward |
| Product Name | 6 Port POE Fiber Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Safety Certificate | CE, FCC, RoHS |
| Product Dimension | 200*118*44.5mm |
| Product Name | 5 Port Din-rail Gigabit Industrial Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | 6 Port Industrial Gigabyte Ethernet Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Power | DC12V/DC24V/DC48V |
| Product Name | Outdoor Gigabit Network Switch 8 Port |
|---|---|
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Operating Temperature | -40℃~ +75℃ |
| Product Name | Gigabit Industrial Ethernet Switch 5 Port |
|---|---|
| Power Supply | DC12-52V Dual Power Input |
| Fiber | 1*1000M SFP Slot |
| Copper | 4*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Name | Video To Fiber Converter |
|---|---|
| Channel | 16 Channels |
| Video Format | AHD/CVI/TVI, 1080P |
| Compatibility | ANALOG/NTSC/PAL/SECAM Format |
| Power Input | AC Input |
| Product Name | 20KM Industrial Gigabit Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper | 1*10/100/1000M Auto-sensing Speed |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | Gigabit Optical Fiber Converter |
|---|---|
| Power Input | 12to 52v DC Redundant Power |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Features | Unmanaged, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Industrial Unmanaged Fiber Switch |
| Fiber Speed | 100M, SFP Slot |
| Ethernet Speed | 10/100Mbps |
| Chip | Realtek |