| Product Name | Gigabit Commercial PoE Splitter |
|---|---|
| Port | PoE In, Data Out, DC Output |
| Output Voltage | DC12V/DC24V |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Installation | Wall Mount |
| Product Name | 8 Port DIN Gigabit PoE Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |
| Prodcut Name | 8 Port CCTV PoE Fiber Network Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 120W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Product Name | Gigabit Managed Ethernet Switch |
|---|---|
| Management | Lite Layer 3 |
| Voltage | DC12V~DC52V |
| Dimension | 15.8*11.5*6cm |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 3 Port Fiber Media Converter |
|---|---|
| MTBF | ≥100000 Hours |
| Brand | Olycom/customized/no Brand |
| Certificaiton | CE FCC ROHS Compliance |
| Data Rate | 10/100Mbps |
| Product Name | Gigabit PoE Media Converter |
|---|---|
| Ethernet Port | 1* 100/1000M RJ45 Port |
| POE Power Supply Input Voltage | 48V (max 52V) |
| OEM/Customization | Available |
| Storage Temperature | -40°~ 75°C |
| Prodcut Name | 16 Port Commercial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 300W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Name | Industrial PoE Fiber Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Ethernet Port | 1* 10/100Mbps RJ45 Port |
| Fiber Port | 1* 100M SFP Port |
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| Customization | Yes |
| Product Name | 10/100/1000Mbps Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100/1000M SFP Slot |
| Ethernet | 2*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 8 Port Din PoE Managed Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 480W/720W |
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt Standard |
| Management | Support, Layer 2 |
| Mounting Method | Din Rail Type |