| Prodcut Name | 24 Port PoE Web Managed Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, L2 Managed |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 300W Budget |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | Support |
| Product Name | 60W Gigabit PoE Extender |
|---|---|
| Uplink | RJ45 Port, 60W Budget |
| Downlink | 4 Port, PoE Af/at Compliant |
| Dimension | 118*89*28mm |
| Weight | 0.4kg |
| Product Name | 8 Port Industrial PoE Network Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |
| Product Name | Industrial Fiber Network Switch |
|---|---|
| Fiber Speed | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper Speed | 2*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Chip | Realtek |
| Product Name | Network Switch Hub 4 Port |
|---|---|
| Fiber Port | 1*100M SFP Slot |
| Network Port | 1*10/100Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Chip | Realtek |
| Product Name | 5 Port Industrial Ethernet Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M SFP Slot For SM/MM Modules |
| Copper | 4*10/100Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| IP Level | IP40 |
| Product Name | Gigabit 4 Port Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Yes |
| Product Name | Gigabit PoE Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg, Net Weight |
| POE Standard | 802.3 Af, 802.3 At |
| Voltage | DC48~DC52V |
| Product Name | 8 Port Gigabit PoE Managed Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 120W |
| PoE Protocol | PoE Af/at Compliant |
| Weight | 268*181*44mm |
| Net Weight | 1.08KG |
| Prodcut Name | 16 Port Gigabit PoE Manageable Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, L2 Managed |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 200W Budget |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | Support |