| Product Name | Hardened Ethernet PoE Media Converter |
|---|---|
| Function | PoE, Unmanaged |
| Fiber Type | SC Dual Fiber |
| Speed | 10/100Mbps |
| Chip | Realtek |
| Product Name | Gigabit 4 Port PoE Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Transfer Mode | Store And Forward |
| OEM | Accept |
| Product Name | Durable Gigabit Industrial Ethernet POE Switch |
|---|---|
| Power Pin Assignment | 1/2+;3/6- |
| Shell | IP40 Protection Grade, Metal Shell |
| MAC Address Table | 8K |
| MTBF | 500000 Hours |
| Product Name | 4 Port Gigabit Industrial PoE Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |
| Prodcut Name | Multi-Gigabit Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 60W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Product Name | RS422 Data Video To Fiber Optic Converter |
|---|---|
| Video | AHD/CVI/TVI, BNC Port |
| Channel | 8ch, 1080P |
| Data | RS422, RS232 RS485 Optional |
| Data Rate | 115Kbps |
| Product Name | 4 Port CCTV POE Switch |
|---|---|
| PoE Budget | 60W |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Power Input | AC Input, 100V~240V |
| Dimension | 200*118*44.5mm |
| Prodcut Name | 48 Port 10G Managed PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, L2 Managed |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 400W Budget |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |
| Product Name | POE Switch Gigabit Ethernet 6 Port Switch |
|---|---|
| POE Port | 1~6 Port |
| Fiber Port | 1 * SFP Port |
| Function | POE AT / AF |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 8 Port Gigabit DIN PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*1G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| PoE Bugdet | 240W |