| Product Name | Video Digital Optical Converter |
|---|---|
| Fiber Port | FC Connector |
| Distance | 5km, Multimode Fiber |
| Data | RS485, 1ch |
| Bandwidth | 0~300kbps |
| Product Name | 4 Port 10/100M DIN PoE Switch |
|---|---|
| Power Input | Dual DC48V |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 8 Port Gigabit PoE Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at |
| PoE Budget | 96W/120W Optional |
| Dimension | 200*118*44mm |
| Prodcut Name | 24 Port Gigabit CCTV PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 300W Budget |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | Support |
| Product Name | 12 Port Gigabit PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Uplink | Gigabit Based, 2 Copper And 2 Optical |
| PoE Protocol | PoE Af/at Compliant |
| PoE Distance | Default 100 Meter, Extend Mode 250 Meter |
| PoE Budget | 120W |
| Product Name | Industrial Gigabit Fiber Optic Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*1G ST Fiber, SM/MM |
| Copper | 8*10/100/1000Mbps RJ45 |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Customization | Yes |
| Product Name | Industrial Fast Network Fiber Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg, Net Weight |
| Copper | 2*100/1000Mbps Without PoE |
| Fiber | 1*100M SFP Slot |
| Name | 2 SFP And 4 RJ45 Port Gigabit Unmanaged Industrial Poe Switch |
|---|---|
| Warranty Time | 3 Years |
| POE Standard | POE AT/AF |
| Power Supply | 48-52VDC |
| Mounted Way | Din-Rail Mounting |
| Product Name | 8 Port Gigabit Network DIN PoE Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 180W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |
| Prodcut Name | 8 Port Multi-Gigabit Ethernet PoE Switch |
|---|---|
| Feature | PoE, Unmanaged |
| PoE Budget | 15.4W/30W, 100W Budget |
| Power | AC Input(100-240V) |
| Customization | Yes |