| Product Name | HD Video To Fiber Extender |
|---|---|
| Voltage | DC12V |
| Weight | 0.63kg Per Piece(G.W) |
| Dimension | 152.8*130*28.3mm |
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | 8 Port Gigabit Industrial Fiber Switch |
|---|---|
| Ports | 12 |
| Fiber | 4*1G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Product Name | Smart Managed POE Switch |
|---|---|
| Port | 10 |
| Speed | 100/1000Mbps |
| Voltage | DC48V~DC52V |
| POE Budget | 240W |
| Product Name | 6 Port ERPS Managed POE Switch |
|---|---|
| Ports | 2*SFP Slots, 4*gigabit Ethernet |
| Feature | Managed, PoE Af/at Compliant |
| Power Supply | DC48V, Redunant Power |
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| Product Name | 6 Port POE Fiber Switch |
|---|---|
| Power | AC 100~240V 50/60Hz |
| Switching Capacity | 12Gbps |
| MTBF | 100000 Hour |
| Transfer Mode | Storage & Forwarding |
| Product Name | 8 Port L2+ Managed Industrial Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet | 4*100M/1G RJ45 Without PoE |
| Feature | Managed, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Features | Unmanaged, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | Industrial Unmanaged Fiber Switch |
| Fiber Speed | 100M, SFP Slot |
| Ethernet Speed | 10/100Mbps |
| Chip | Realtek |
| Name | Unmanaged Lc Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber Type | SFP Slot |
| Distance | Depends On SFP Module |
| Connector | No |
| Power Input | 5VDC |
| Product Name | 2 Port Industrial Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Rate | 100/1000Mbps |
| Input Power | 12-52VDC |
| Dimension | 113.8 X 93 X 34.9mm |
| Mounting Way | Din-Rail Mounting |
| Name | Industrial PoE Fiber Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Ethernet Port | 1* 10/100Mbps RJ45 Port |
| Fiber Port | 1* 100M SFP Port |
| Feature | Unmanaged, PoE Af/at |
| Customization | Yes |