| Product Name | 14 Port Gigabit PoE Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 6*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Standard | PoE Af/at |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 8 Port Poe Switch |
|---|---|
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Transfer Mode | Store And Forward |
| OEM | Accept |
| Product Name | Hardened Ethernet PoE Media Converter |
|---|---|
| Function | PoE, Unmanaged |
| Fiber Type | SC Dual Fiber |
| Speed | 10/100Mbps |
| Chip | Realtek |
| Product Name | Video Data Optic Converter |
|---|---|
| Wavelength | 1310nm/1550nm |
| Distance | 20km |
| Optical Port | FC |
| Dimension | 17.9*12.8*2.9cm |
| Product Name | Mini Industrial 4 Port PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Copper | 2*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Protocol | 15.4W/30W |
| Feature | PoE, Unmanaged |
| Product Name | Mini Rugged Gigabit POE Fiber Switch |
|---|---|
| Port | 3 |
| Weight | 350g Net Weight |
| Voltage | DC48V |
| POE Budget | 60W |
| Product Name | 8 Port POE 90w Managed Switch |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | AC 110V-240V |
| Data Rate | 10/100/1000Mbps |
| Fiber Ports | 2*2.5G SFP Ports |
| PoE Output Power | 15.4W/30W/90W |
| Product Name | Industrial Network Switch Witch D2*2B Bypass |
|---|---|
| Function | LACP, QoS, SNMP, VLAN Support |
| Use | Telecommunication And Security Field |
| Optical Fiber | 2*2.5G LC Port |
| OEM | Accept |
| Product Name | Fiber Optic Media Converter |
|---|---|
| Use | CCTV Security System |
| Power Supply Standard | IEEE802.3AF/AT |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Power Supply | DC 48V |
| Product Name | 24 Port Industrial Managed Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 12*100M/1G/2.5G Fiber |
| Copper | 12*100M/1000Mbps Without PoE |
| Power | AC Input(100-240V) And DC Input |
| Chip | Vitesse |