| Product Name | 10/100Mbps SFP Fiber Media Converter |
|---|---|
| Port | 1*100M Fiber And LAN |
| Feature | Non-PoE, Unmanaged |
| Chip | Realtek |
| Customizaiton | Support |
| Port | 6*Gigabit Lan Ethernet |
|---|---|
| Dimension | 158*115*60mm |
| Weight | 0.75Kg |
| Voltage | DC48V |
| Mounting | Din-rail Or Wall Mounting |
| Features | ERPS, QoS, VLAN, MAC Etc. |
|---|---|
| Product Name | 8 Port PoE Managed Fiber Switch |
| Fiber | 4*100M/1G/2.5G SFP |
| Network | 4*10/100/1000M |
| PoE | 120W, Active PoE |
| Product Name | 10G Commercial Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber Spee | 4*1G/2.5G/10G |
| Copper Speed | 10/100/1000M |
| Feature | L2 Managed, Non-PoE |
| Voltage | AC100V~AC240V |
| Product Name | Gigabit Industrial 4 Port PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G SFP Slot |
| Copper | 4*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Protocol | PoE Af/at, 60W Is Optional |
| PoE Distance | 100 Meters |
| Product Name | 10G SFP+ Fiber Media Converter |
|---|---|
| Size | 9*6*2cm |
| Weight | 120g |
| Voltage | DC5V/DC12V |
| Speed | 100M/1000M/2.5G/5G/10G |
| Product Name | 10 Port Gigabit Managed PoE Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at/802.3bt |
| Ethernet Speed | 10/100/1000Mbps |
| Fiber Speed | 100M/1G/2.5G |
| PoE Budget | 720W |
| Product Name | Olycom Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100Mbps RJ45/PoE |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Protocol | 802.3af/802.3at On Port 1~4 |
| Product Name | Sinele Mode PoE Media Converter |
|---|---|
| Fiber Port | SC, ST/FC Optional |
| Wavelength | 1310nm/1550nm, WDM |
| PoE Budget | 15.4W/30W |
| Buffer Size | 1M |
| Product Name | Industrial 4 Port POE Fiber Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Ethernet | 2*10/100/1000M RJ45 |
| PoE Distance | 100-meter |
| PoE Budget | 15.4W/30W/60W |