| Product Name | Rugged Ethernet PoE Media Converter |
|---|---|
| Fiber | 1*fixe SC Connector, Duplex |
| RJ45 | 1*10/100/1000M Copper |
| Feature | PoE Af/at, Unmanaged |
| Customization | Support |
| Product Name | 3 Port Gigabit Industrial Switch Hub |
|---|---|
| Fiber | 1*Gigabit SC Fiber, 20KM Duplex |
| RJ45 | 2*10/100/1000M Copper |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Input Voltage | DC12V/DC24V/DC48V |
| Name | Industrial PoE Switch 4 Port |
|---|---|
| Fiber | 2*100M SFP Slots |
| Copper | 4*10/100M RJ45/PoE |
| PoE Protocol | Auto-sensing 15.4W/30W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 2 Port Fiber Media Converter |
|---|---|
| Power Adapter Voltage | DC48V |
| Data Rate | 10/100Mbps |
| PoE Output Power | 15.4W/30W |
| Sample | Available |
| Features | Unmanaged, Non-PoE |
|---|---|
| Product Name | 24 Port Commercial Network Switch |
| Copper Speed | 100M/1000M/2500M Auto-adaptive |
| Fiber Speed | 1G/2.5G/10G |
| Power Input | AC Input |
| Product Name | Optical Fiber Bypass Switch |
|---|---|
| Optical Fiber Interface | LC/SC |
| Power Interface | Standard Industrial Terminal Block |
| Mounting Type | Din Rail Mounting Or Wall Mounting |
| Power Input | DC12V~DC52V |
| Product Name | 8 Port L2 Managed Network Switch |
|---|---|
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Support |
| Installation | 35mm Din-Rail Or Wall-Mounting |
| Function | SNMP, ERPS, ACL, MAC, VLAN, IGMP, QoS |
| Product Name | 8 Port DIN Managed Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Copper | 6*100/1000Mbps Ethernet With PoE |
| Feature | ERPS, STP, RSTP, MSTP Etc. |
| Chip | Vitesse |
| Product Name | 7-Port Fast Ethernet Industrial Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M SFP Slot |
| Power Supply | Dual 12-52VDC Input |
| Ethernet | 6*Auto-sensing 10/100Mbps |
| Chip | Realtek |
| Product Name | Fast Ethernet SC Fiber Media Converter |
|---|---|
| Network Speed | 10/100Mbps |
| Wavelength | 850nm Or 1310nm |
| Fiber | SC Dual Fiber |
| Installation | Din Rail Mounting |