| Product Name | 2 Port Industrial Ethernet Media Converter |
|---|---|
| Transmission Mode | Storage And Forward |
| Reverse Connection | Support |
| Working Humidity | 10%~90%,non-condensing |
| Traffic Control | NEMA-TS2 |
| Product Name | Gigabit Optical Fiber Converter |
|---|---|
| Power Input | 12to 52v DC Redundant Power |
| Surge Protection | ±6KV |
| OEM | Accept |
| Housing | IP40 Protection Grade, DIN Rail Type |
| Product Name | 16 Port 1U Rack Managed Network Switch |
|---|---|
| Voltage | AC220V |
| Fiber | 2*100M/1G/2.5G SFP Slots |
| Ethernet | 16*100/1000Mbps Without PoE |
| Management | ERPS, STP, RSTP, MSTP Etc. |
| Product Name | 10gb SFP Module LC MM |
|---|---|
| Distance | 300m, SR |
| Fiber | LC, Duplex, 850nm |
| Working Temp | -40~+75°C |
| Feature | 10Gb/s, Hot Pluggable |
| Product Name | 8 Port Web Management Industrial PoE Switch |
|---|---|
| Fiber | 1*100M/1G/2.5G SFP Slot |
| Copper | 8*10/100/1000M RJ45/PoE |
| PoE Budget | 240W=8*30W |
| Function | PoE, MAC, VLAN, CLI, SNMP, Ring Etc. |
| Product Name | Gigabit Industrial Media Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg, Net Weight |
| Warranty | 3 Years |
| Rate | 10/100/1000M |
| Product Name | 16 Port L3 Managed TSN Network Switch |
|---|---|
| Fiber | 4*1G/2.5G/10G SFP Slots |
| Ethernet | 12*100M/1G RJ45 Without PoE |
| Feature | TSN, IEEE 1588v2, Non-PoE |
| Customization | Support |
| Product Name | Mini Industrial Gigabit Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber Type | SC, WDM BIDI |
| Reverse Connection | Support |
| No-load Power | 5W |
| Installation | Din Rail Or Wall Mounting |
| Name | 4 Port Industrial PoE Gigabit Switch |
|---|---|
| Fiber | 2*100M/1G SFP Slots |
| Ethernet | 4*10/100/1000Mbps RJ45/PoE |
| PoE Budget | 60W/120W |
| PoE Distance | 100-meter |
| Product Name | 4 Port Gigabit Industrial PoE Switch |
|---|---|
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| PoE Budget | 120W |
| PoE Output | DC48V, Active PoE |
| Voltage | DC48V Input |