| Product Name | L2 Managed Industrial Network POE Switch |
|---|---|
| Network | POE, ERPS, STP, RSTP, SNMP |
| Input Voltage | DC48V |
| Consumption | 300W |
| Communication Mode | Full-Duplex & Half-Duplex |
| Product Name | 24 Port 1G Commercial Network Switch |
|---|---|
| Ethernet Speed | 24*10/100/1000Mbps |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Power | Single AC Input(100-240V) |
| Customization | YES |
| Product Name | Gigabit Industrial Fiber Media Converter |
|---|---|
| Fiber | 1*Gigabit SC Fiber |
| Distance | 40KM |
| Ethernet | 1*10/100/1000M RJ45 |
| Feature | Unmanaged, Non-PoE |
| Product Name | Rugged Gigabit Fiber Ethernet Converter |
|---|---|
| Dimension | 114*93*35mm |
| Weight | 0.35kg |
| Safety Class | IP40 |
| Warranty | 3 Years |
| Product Name | 24 Port Outdoor POE Switch |
|---|---|
| LEDs | Power, Network, Fiber |
| Surge Protection | ±6KV |
| Installation | Rack-mounted |
| Safety Class | IP30 |
| Product Name | Gigabit Industrial PoE Fiber Switch |
|---|---|
| Speed | 10/100/1000Mbps |
| PoE Budget | 120W/240W |
| PoE Standard | 15.4W/30W |
| POE Power Supply Input Voltage | 48V (max 52V) |
| Product Name | 16 Port CCTV PoE Switch |
|---|---|
| Rate | 10/100M Downlink, Gigabit Uplink |
| PoE Budget | 200W/300W Optional |
| Power Input | AC100V~AC240V |
| Dimension | 268*181*44mm |
| Product Name | 8 Port Industrial Poe Managed Switch |
|---|---|
| PoE Protocol | PoE Af/at/bt |
| Console | RS-232 (RJ-45) |
| Power Input | DC48V~DC57V |
| Mounting Method | Din Rail |
| Product Name | BNC Video Digital Optical Converter |
|---|---|
| Video | 16ch, Analog Format |
| Case | 1U Rack Type |
| Power | AC Input, 220V |
| Dimension | 485(L)*237(W)*45(H) Mm |
| Product Name | Industrial Managed POE Switch |
|---|---|
| Speed | 1.25Gbps |
| POE Budget | 240W |
| Voltage Input | DC48V |
| Warranty | 3 Years |